Küçükçekmece Durgunsu Kano Yarışları Tamamlandı..

Küçükçekmece belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenen ve federasyonumuzun da destek verdiği “4.Küçükçekmece Su Sporları Festivali”23-24 Mayıs 2015 tarihleri arasında İstanbul Küçükçekmece’de yapıldı.

İki gün süren yarışların ilk günü, durgunsu kano yarışları ile start aldı. 7 Kulüpten yaklaşık 60 sporcumuz büyükler ve gençler kategorisinde K1,K2 ve C1 tekne sınıflarında yarışarak madalya mücadelesi verdiler.

 

Baştan sona oldukça çekişmeli geçen yarışlarda, su sporlarının tanıtımı amacıyla çeşitli gösteriler de yapıldı. Heyecan ve eğlencenin bir arada yaşandığı festival boyunca wakebord, su kayağı, jet ski ve paramotor gösterileri ilgiyle izlendi.

Yarışlar sonunda dereceye giren kulüp ve sporculara Küçükçekmece Belediyesi tarafından madalya ve kupaları verildi.

Yarışların ikinci gününde ise hem üniversiteler arasında hem de kurumlar arasında dragon bot yarışları düzenlendi. Renkli görüntülere sahne olan dragon yarışlarında birincilik kürsüsüne çıkan isim Çukurova Üniversitesi oldu.

Federasyonumuzu temsilen yarışlarda bulunan Genel Sekreterimiz Ayhan İNANLI, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel KARADENİZ’e kano sporuna yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür plaketi sundu.

 

Durgunsu Yarış Sonuçları için TIKLAYINIZ

 

 

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

Antrenör Sayısı
458
Hakem Sayısı
290
Sporcu Sayısı
1137
Kulüp Sayısı
93

LİNKLER