ANTRENÖR KURSLARI BAŞVURU SİSTEMİ DEĞİŞİKLİĞİ

Spor Genel MüdürlüğüSpor Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından 2018 yılı içerisinde açılacak olan tüm antrenörlük kurslarının başvuruları e-devlet sistemi üzerinden alınması kararlaştırılmıştır.

 

E-devlet sayfasından sırasıyla Kurumlar menüsüGençlik ve Spor Bakanlığı sonrasında Spor Bilgi Sistemine giriş yapılarak uygulama ekranından Spor Elemanı ve Kurs Ön Kayıt Başvurusu adımları izlenerek başvurular alınacaktır.

 

Kurs başvurularının Spor Genel Müdürlüğüdenetiminde e-devlet sistemi üzerinden yapılması zorunlu olup 26 Ocak –04 Şubat 2018 tarihleri arasında Fatsa/Ordu'da yapılması planlanan Durgunsu Kano 1.Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu bu gerekçe ile daha sonra duyurulacak olan bir tarihe ertelenmiştir.

 

Kurs için ödeme yapan katılımcıların EK-1 de yer alan başvuru formlarını doldurmaları ve tarafımıza mail atmaları veya faks göndermeleri gerekmektedir. Formların tarafımıza gönderilmesinin ardından formda belirtilen bilgiler eşliğinde başvuru ücret iadelerinin yapılması kararlaştırılmıştır.

 

EK-1 Form için TIKLAYINIZ

 

-Türkiye Kano Federasyonu Başkanlığı-

+1
0,0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

Antrenör Sayısı
442
Hakem Sayısı
290
Sporcu Sayısı
1096
Kulüp Sayısı
93

LİNKLER