FEDERASYON BAŞKANIMIZDAN ERZİNCAN'A ZİYARET

Erzincan Valisi Sayın Ali Arslantaş, Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı ve beraberindeki İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Burak Mumcu’yu makamında kabul etti.

 

Ziyaretlerinde federasyon başkanımıza, Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir ve federasyonumuz organizasyon kurulu üyesi Hakan Yapıcı eşlik etti.

 

Erzincan'da Kano sporunu canlandırmayı ve bölgede kano faaliyetleri yapmayı planlayan Kabakçı, sayın Arslantaş ile beraber Karasu nehri ve mevcut barajlarda keşiflerde bulundular.

 

Erzincan Valisi Sayın Ali Arslantaş, "Özellikle ilimizde yapımı tamamlanan barajlar ile akarsularımızda kano durgunsu su sporları yapılabilir. Erzincan'da barajların ülke ekonomisine sağladığı katkının yanı sıra su sporları noktasında hem ilimizin tanıtımına hem de gençlerimizin bu sporlara yönelmesine etki edeceğine inanıyorum. Erzincan Valiliği olarak bu bağlamda yapılacak çalışmalar gerekli desteği vermeye hazırız" mesajını iletti. 

 

Federeasyon başkanımız sayın Alper Cavit Kabakçı, "Ülkemizin doğa sporlarına en uygun illerinden biri olan Erzincan'da hem Akarsu hemde Durgunsu branşlarında gerekli alt yapı mevcut bulunmaktadır. Sayın valimizin su sporlarına bakışı ve Erzincan'a tesis kazandırma düşünceleri bizleri çok heyecanlandırdı. En kısa sürede projelendirme çalışmalarını tamamlayarak Erzincanlı gençleri Kano ile tanıştıracağız. Bu anlamda Erzincan'da bizlerle yakından ilgilenen başta sayın Valimiz olmak üzere Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürüsayın Volkan Burak Mumcu'ya teşekkür ediyorum" dedi. 

 

Başkanımız vermiş oldukları desteklerden dolayı sayın Arslantaş'a ve Mumcu'ya teşekkür plaketi takdim etti.

 

 

 

 

+1
0,0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

Antrenör Sayısı
458
Hakem Sayısı
290
Sporcu Sayısı
1137
Kulüp Sayısı
93

LİNKLER