8. VAN DENİZİ SU SPORLARI FESTİVALİ DENİZ KANOSU YARIŞLARI TAMAMLANDI

8. Van Denizi Su Sporları Festivali Deniz Kanosu Yarışları 26-27 Ağustos 2017 tarihleri arasında Van Gölü'nde gerçekleştirildi.

 

9 ilden 11 Kulübün katıldığı yarışmalarda sporcularımız ve kulüplerimiz 500m ve 1000m mesafelerde K1 Erkek , K1 Bayan ve K2 mix disiplinlerinde madalya/kupa mücadelesi verdiler.

 

Dereceye giren sporcularımıza madalyalarını ve kulüplerimize kupalarını; Federasyon Başkanımız Sayın Alper Cavit KABAKÇI, Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Nevzat İNANÇ, Federasyonumuz Genel Sekreteri Sayın Sevban YILDIRIM, Van KYK İl MüdürüSayın Süleyman ŞAKAR, Van Terörle Mücadele Şube Müdürü Sayın Hakkı KOÇYİĞİT, Van Tapu Kadastro Bölge Müdürü Sayın Yücel Serdar, Boks Federasyonu As Başkanı Sayın Mahmut İBİŞ, Federasyonumuz Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Hasan Memduh ÖZYILDIRIM, Serdar ZAGRALI ve İsmet AKDEMİR, Federasyonumuz Deniz Kanosu Teknik Kurul üyeleri Sayın Hanifi ÜZÜM ve Deniz KORKMAZ takdim ettiler.

 

Kıyasıya çekişmlere sahne olan yarışlar sonunda madalya alan sporcularımız ve dereceye giren kulüplerimiz belirlendi:

 

K1 ERKEKLER 1000M 

1- Önder KELEŞOĞLU - Van Edremit Belediye Spor Kulübü

2- Hamza TOPALOĞLU - Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü

3- Erkan DEMİREL - Van Edremit Belediye Spor Kulübü

 

 

K1 KADINLAR 1000M

1- Damla GÜLDOĞAN - Şişecam Çayırova Spor Kulübü

2- Eslemnur GEZEN - Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü

3- Tuğçe TAYLAK - Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü

 

 

K2 MİX 1000M

1- Damla GÜLDOĞAN &Burak GİRGİN - Şişecam Çayırova Spor Kulübü

2- Cennet AYHAN &Tarık TUĞCU - Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik Spor Kulübü

3- Tuğça TAYLAK &Hamza TOPALOĞLU - Bursa Büyükşehir BelediyeSpor Kulübü

 

 

K1 ERKEKLER 500M

1- Adem ERGÜL - Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü

2- Erkan DEMİREL - Van Edremit Belediye Spor Kulübü

3- Önder KELEŞOĞLU - Van Edremit Belediye Spor Kulübü

 

 

K1 KADINLAR 500M

1- Damla GÜLDOĞAN - Şişecam Çayırova Spor Kulübü 

2- Tuğçe TAYLAK - Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü

3- Eslemnur GEZEN - Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü

 

 

K2 MİX 500M

1- Damla GÜLDOĞAN &Burak GİRGİN - Şişecam Çayırova Spor Kulübü

2- Edanur BAYRAM &Onur TAŞ - Poyraz Spor Kulübü

3- Eslennur GEZEN &Hamza TOPALOĞLU - Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü

 

 

KULÜPLER KUPA SIRALAMASI

1- ŞİŞECAM ÇAYIROVA SPOR KULÜBÜ

2- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

3- VAN EDREMİT BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

 

 

Federasyon Başkanımız Alper Cavit KABAKÇI kano sporuna vermiş oldukları desteklerden dolayı Van Valisi Sayın Murat ZORLUOĞLU'na teşekkür plaketini,yarışlarımızı yerinde takip eden Vali Yardımcısı Sayın Sinan ASLAN'a takdim etti.Başkanımız aynı zamanda Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Nevzat İNANÇ'a da katkılarından dolayı plaket sundu.

 

 

 

Van Vali Yardımcısı Sayın Sinan ASLAN ve Van Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Sayın Nevzat İNANÇ Bey de Van sporuna katkılarından dolayı Federasyon Başkanımız Sayın Alper Cavit KABAKÇI'ya yöresel hediyelerini takdim ettiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+1
0
Paylaş
0

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

Antrenör Sayısı
404
Hakem Sayısı
231
Sporcu Sayısı
939
Kulüp Sayısı
83

LİNKLER