BAHAR KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI

BAHAR KUPASI ve ADAY MİLLİ TAKIM SEÇME YARIŞLARI TAMAMLANDI

Federasyonumuzun 2017 yılı faaliyet programında yer alan "Durgunsu Kano Bahar Kupası ve Aday Milli Takım Seçme Yarışları" 05-07 Mayıs 2017 tarihleri arasında Köyceğiz / Muğla’da yapıldı.

 

Büyükler, Gençler, Yıldızlar ve Minikler kategorilerinde K1 ve C1 tekne sınıflarında yapılan Bahar Kupası yarışlarında Adana, Antalya, Bursa, Eskişehir, İstanbul, Kocaeli, Muğla, Rize, Sakarya ve Sinop illerinden katılan 18 kulübün sporcuları madalya mücadelesi verdi.

 

Toplamda 3 gün süren yarışların sonuçları belirlendi.

İlk gün yarış sonuçları  200m için TIKLAYINIZ

İkinci gün yarış sonuçları 1000m için TIKLAYINIZ

Üçüncü gün yarış sonuçları 500m için TIKLAYINIZ

 

Türkiye Kano Federasyonu Başkanımız Sn. Alper Cavit KABAKÇI Bahar Kupası Yarışlarına katkılarından dolayı Köyceğiz Kaymakamı Sn. Gürkan DEMİRKALE, Köyceğiz Belediye Başkanı Sn. Kamil CEYLAN, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl MüdürüSn. Serkan ÖCALMAZ ve Köyceğiz Gençlik ve Spor İlçe MüdürüSn. Osman ÖZBEK’e teşekkür plaketi takdim etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Oldukça çekişmeli mücadelelere sahne olan yarışların sonunda dereceye giren sporcularımıza ödülleri verildi.

 

Büyük Erkek C1 200m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Federasyon Başkanımız Sn. Alper Cavit KABAKÇI takdim etti.

 

 

Büyük Bayan K1 200m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl MüdürüSn. Serkan ÖCALMAZ takdim etti.

 

 

Büyük Erkekler C1 1000m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Federasyonumuz Başkanımız Sn. Alper Cavit KABAKÇI takdim ettiler.

 

 

Yıldız Erkekler C1 1000m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl MüdürüSn. Serkan ÖCALMAZ takdim ettiler.

 

 

Büyük Bayanlar K1 500m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Köyceğiz Kaymakamı Sn. Gürkan DEMİRKALE takdim ettiler.

 

 

Büyük Erkekler K1 500m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Federasyonumuz Başkanımız Sn. Alper Cavit KABAKÇI takdim ettiler.

 

GençErkekler K1 500m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl MüdürüSn. Serkan ÖCALMAZ takdim ettiler.

 

GençBayanlar K1 500m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Köyceğiz Belediye Başkan Yrd. Sn. Cemil CEM takdim etti. 

 

Yıldız Erkekler K1 500m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Köyceğiz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe MüdürüSn. Osman ÖZBEK takdim ettiler. 

Yıldız Bayanlar K1 500m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl MüdürlüğüŞube MüdürüSn. Mehmet KÜÇÜKGÜNGÖR takdim ettiler.

Büyük Bayanlar C1 500m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Köyceğiz Jandarma Komutanı Sn. Evren KAPTAN takdim etti.

Büyük Bayanlar C1 200m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Köyceğiz Belediye Başkan Yrd. Sn. Cemil CEM takdim etti.

GençBayanlar K1 200m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Federasyonumuz Genel Sekreteri Sn. Sevban YILDIRIM takdim etti.

Yıldız Erkekler C1 200m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Köyceğiz Belediyesi Meclis Üyesi Sn. Nadi Pirci takdim etti.

Yıldız Bayanlar C1 200m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Federasyonumuz Yönetim Kurulu Üyesi Sn. İsmet AKDEMİR takdim etti.

Mink Bayanlar K1 200m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Köyceğiz Jandarma Komutanı Sn. Evren KAPTAN takdim etti.

Büyük Erkekler K1 200m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Federasyonumuz Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Serdar ZAGRALI takdim ettiler.

GençErkekler K1 200m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl MüdürlüğüŞube MüdürüSn. Mehmet KÜÇÜKGÜNGÖR takdim ettiler.

GençErkekler C1 200m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Köyceğiz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe MüdürüSn. Osman ÖZBEK takdim ettiler.

Yıldız Erkekler K1 200m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl MüdürlüğüŞube Müdür Sn. Kenan YÜCEL takdim ettiler.

Yıldız Bayanlar K1 200m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Durgunsu Sakarya TOHM KoordinatörüSn Aziz ARACI takdim ettiler.

Büyük Erkekler K1 1000m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Köyceğiz Belediye Başkan Yrd. Sn. Cemil CEM takdim etti.

GençErkekler K1 1000m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Federasyonumuz Genel Sekreteri Sn. Sevban YILDIRIM takdim etti.

GençErkekler C1 1000m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Köyceğiz Belediyesi Meclis Üyesi Sn. Nadi Pirci takdim etti.

Minik Erkekler K1 1000m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Federasyonumuz Yönetim Kurulu Üyesi Sn. İsmet AKDEMİR takdim etti.

Yıldız Erkekler K1 1000m kategorisinde dereceye giren sporcularımıza madalyalarını Köyceğiz Jandarma Komutanı Sn. Evren KAPTAN takdim etti.

 

Sporcuların aldığı başarılarak baz alınarak yapılan Kulüpler Kupa Sıralaması :

 

BÜYÜK ERKEKLER

1- Rize Gündoğdu Su Sporları Kulübü

2- Samsun İlkadım Bld. GSK

3- Sakarya Olimpik Su Sporları Kulübü

 

BÜYÜK BAYANLAR

1- Tuzla Denizyıldızı Spor Kulübü

2- Rize GSK - Antalya Gençlik Mrkz. GSK

3- Şişecam Çayıorova Spor Kulübü

 

GENÇ ERKEKLER

1- Adana GSK

2- Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü

3- Şişecam Spor Kulübü

 

GENÇ BAYANLAR

1- Adapazarı Belediye Spor Kulübü

2- Adana Gençlik Spor Kulübü

3- Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü

 

 

 

 

 

+1
0
Paylaş
0

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

Antrenör Sayısı
367
Hakem Sayısı
231
Sporcu Sayısı
738
Kulüp Sayısı
77

LİNKLER