Federasyon Başkanımızdan Mesaj

Değerli Kano Ailesi,

5 Kasım 2016 tarihinde yapılan Seçimli Genel Kurul toplantımızda sizlerden büyük bir teveccüh görerek Federasyon Başkanlığına seçilmiş bulunmaktayım.

Süreçte şahsıma göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve destekten ötürühepinize tek tek sonsuz şükranlarımı arz ediyorum. Kısa sürede sizlerden birisi olma duygusunu bana hissettirdiğiniz, yakın ve samimi bir alaka gösterdiğiniz için hepinize minnettarım.

Artık bir bayrağı devralmış bulunmaktayım. Üstüme giymiş olduğum bu yeni gömleğin bana yüklediği sorumluluğun bilincindeyim. Bu bilinçle sizlere layık olmak için elimden geleni yapıp, bana yaşatmış olduğunuz onurun hakkını vermek için yoğun bir çalışma yürüteceğim.

Seçim süresince centilmence bir yarış yürüten eski başkan Prof. Dr. Sami MENGÜTAY ve ekibine de teşekkür ediyorum. Tabi ki bu federasyonun kurulması ve bugüne kadar elde ettiği başarılarda sayın başkanın büyük emekleri oldu. Biz bunları yok saymamakla birlikte, yeterli görmediğimiz için yönetim görevine talip olduk. Kano ailesinin nitelikli çoğunluğunun da bu görüşümüzüpaylaştığını görmüş bulunuyoruz.

Bundan sonra yeni bir ekiple ve yeni bir yönetimle yeterli görmediğimiz alanlardaki boşlukları kapatmaya çalışacağız. Bugüne kadar Kano sporuna önemli katkı sağlamış olan hiçbir kimseyi yok saymadan, geniş ve temsil gücüyüksek bir takım kuracağız. Son derece güçlüisimlere sahip olan Yönetim Kurulumuzun önderliğinde oluşturacağımız yeni takımla Kano sporunu hak ettiği yere taşımaya çalışacağız.

Her zaman sizin görüş, öneri ve eleştirilerinize değer verecek, işlerimizi istişare ile sürdürmeye önem vereceğiz. Kano ailesinin yanı sıra spor teşkilatıyla da uyumlu ve dayanışma içerisinde olmayı temel bir öncelik olarak kabul ediyoruz. Ancak böylelikle hem tesisleşme hem de bütçe imkânlarının genişletilmesinin mümkün olabileceğini gayet iyi biliyoruz. Sadece kendi içerisinde değil, spor camiası ve ilgili diğer sektör ve kurumlarla da barışık olmayı ve dayanışma içerisinde olmayı önemsiyoruz. Böylelikle gerek spor camiası içerisinde gerekse genel olarak toplum içerisinde Kano sporu ile ilgili pozitif bir farkındalık oluşturmayı sağlayabiliriz.

 

Değerli dostlar,

Kısa sürede atacağımız adımlarla oluşturacağımız farkındalığın işaret fişeklerini de ateşlemiş olacağız. Her şey sizler için, her şey milletimiz ve devletimiz için.

Amacımız bu camiayı güçlendirmek ve bize verdiğiniz sürenin sonuna ulaştığımızda anlamlı bir katkı sağlamış olmaktır. Dahası, bu camianın gerçek ve sıcak bir aileye dönüşmesini sağlamaktır.  

Hepinize tekrar teşekkür ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.   

 

 

ALPER CAVİT KABAKÇI

TÜRKİYE KANO FEDERASYONU BAŞKANI

 

    

+1
0,0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

Antrenör Sayısı
442
Hakem Sayısı
290
Sporcu Sayısı
1096
Kulüp Sayısı
93

LİNKLER