Dragon Bot Yarışları Manavgat'ta

Federasyonumuz, Manavgat Belediyesi ve Titreyengöl Sorgun Turizm Yatırımcıları Birliği (TİSOYAB) ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilecek olan “Manavgat Belediyesi 3.Uluslararası Titreyengöl Dragon Kano Festivali”ve “Türkiye Kano Federasyonu Cumhuriyet Kupası Dragon Kano Yarışları”22-23 Ekim 2016 tarihleri arasında Manavgat Sorgun bölgesinde yapılacaktır.

 

Yarışlara federasyonumuzca akredite olan kulüplerin yanı sıra kurumlarını temsil eden ekipler de başvuru yapabilecektir.

 

Başvuru için www.titreyengoldragon.com veya www.turkaf.org.tr adresinde bulunan başvuru formunun doldurularak turkaf.dragon@gmail.com adresine en geç18 Ekim 2016 Salı günüsaat 13:00’a kadar gönderilmesi gerekmektedir.

 

Yarışlara katılacak olan kulüp veya kurumların başvuru formunda hangi yarış için başvuru yaptığını belirtmeleri gerekmektedir. Bir kulüp veya kurum her iki yarışta da organizasyona katılabilir.

 

Federasyonumuzca dragon bot akreditasyonu yapılan kulüplerin konaklamaları (tam pansiyon) federasyonumuzca karşılanacaktır. Diğer katılımcılar ise konaklama istedikleri takdirde organizasyonun anlaşmalı 5 yıldızlı otelinde tam pansiyon kişi başı 90,00 TL. olarak konaklama yapabilecektir.

 

Yarışlarla ilgili teknik bilgiler ve ayrıntılı bilgiler yarış bülteninde yer almaktadır.

 

Yarış Bülteni

 

 Başvuru Formu

 

 

 

 

 

+1
0,0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

Antrenör Sayısı
458
Hakem Sayısı
290
Sporcu Sayısı
1137
Kulüp Sayısı
93

LİNKLER