Akarsu Slalom Tohm Testleri

Federasyonumuzun 2016 yılı faaliyet programında yer alan “Akarsu TOHM Seçmeleri ve Performans Testleri”02 Ekim 2016 tarihinde Rize’de yapılacaktır.

TOHM Seçmelerine katılacak olan TOHM’da kayıtlı bulunan sporcular ile yeni başvuru yapan sporcuların kara performans testleri Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yenişehir Spor Salonunda yapılacak olup, sporcuların saat 09:30’da spor kıyafetleri ile birlikte salonda hazır olmaları gerekmektedir.

Testler; Performans , Motor Beceri ve Antropometrik Testler şeklinde yapılacaktır. 

Teste katılacak olan tüm sporcuların su performans testleri ise 01 Ekim 2016 tarihinde yapılacak olan Türkiye Kupası Yarışları programı içerisinde değerlendirilecektir.

Bu testlere ve Türkiye kupası yarışlarına mevcut TOHM’da kayıtlı bulunan tüm sporcuların yanı sıra yeni müracaat eden tüm sporcuların da katılması zorunludur.

Seçmelere katılan sporcuların performans değerlendirmeleri yapıldıktan sonra, böylece olimpik merkezlerde yer alacak sporcuların durumları da yeniden değerlendirilmiş olacaktır.

Yeni müracaat edecek olan sporcular en geç 28 Eylül 2016 Çarşamba günü saat 15:30’a kadar federasyonumuzun kafilelistesi@turkaf.org.tr adresine aday sporcu başvuru formunu göndermeleri gerekmektedir. TOHM’da kayıtlı bulunan sporcular form göndermeyecektir.

ÖNEMLİ NOT : Tohm'da kayıtlı olmayan ve ilk defa Tohm'a girmek için başvuru yapan sporcular, yanlarında mutlaka SAĞLIK RAPORU (herhangi bir sağlık kuruluşundan olabilir) getirmeleri gerekmektedir.

NOT: TOHM’larda kayıtlı olan mevcut sporcuların harcırahları federasyon tarafından merkez ödeme yolu ile karşılanacaktır. Yeni müracaat eden sporcuların harcırahları ise başarılı olmaları halinde yine federasyon tarafından merkez ödeme yolu ile karşılanacaktır. Yeni müracaat edip de başarılı olamayan sporcuların harcırahları ise kendi kulüpleri veya bağlı bulundukları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerince karşılanabilir.

 

TOHM ADAY SPORCU BAŞVURU FORMU

 

 

+1
0,0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

Antrenör Sayısı
459
Hakem Sayısı
290
Sporcu Sayısı
1165
Kulüp Sayısı
93

LİNKLER