Akarsu Slalom Türkiye Kupası 4.Etap Yarışları

Federasyonumuzun 2016 yılı faaliyet programında yer alan “Akarsu Slalom Türkiye Kupası 4.Etap Yarışları ”01 Ekim 2016 tarihinde Rize Ardeşen’de yapılacaktır. 

Yapılacak olan yarış, aynı zamanda AKARSU TOHM SPORCU SEÇME niteliğinde olacaktır. Bu yüzden TOHM'da kayıtlı olan sporcuların yanı sıra ilk defa TOHM'a başvuru yapacak sporcuların yarışlara katılması zorunludur. 

Yarışlara katılacak olan kulüpler, kafile listelerini  federasyonumuz tarafından hizmete koyulan otomasyon sistemi üzerinden giriş yapmaları gerekecektir. Bu sebeple kulüplerin bu konuda hassas davranarak zamanında liste girişlerini yapması önem arz etmektedir. Kulüpler, liste girişlerini 28 Eylül 2016 Çarşamba günüsaat 13:00'a kadar yapabileceklerdir. Bu saatten sonra sistem kapanacaktır.

Kulüpler liste girişlerini federasyonumuz tarafından her kulübe verilen ŞİFRE ile yapacaktır. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak, şifresini öğrenmek vb. konularda sorusu olan kulüpler, federasyonumuz Ankara Bürosunu (0312 310 40 34 ) arayarak yardım alabileceklerdir.

Yarış Bülteni

 

Kafile listesi girişini nasıl yapacağız ? 

ÖNEMLİ BİLGİ: Kafile listesine eklemek istediğimiz sporcunun daha önceden mutlaka otomasyon sisteminde kaydının bulunması gerekmektedir. 

Sporcumu sisteme nasıl eklerim?

1-Sağ üst köşede yer alan pembe renkli personel otomasyon sistemi butonuna tıklıyoruz.

2-Karşımıza çıkan ekranda YENİ KAYIT bölümünütıklıyoruz.

3-Çıkan ekranda tüm bilgileri girip GÖNDER butonuna basıyoruz.

+1
0,0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

Antrenör Sayısı
442
Hakem Sayısı
290
Sporcu Sayısı
989
Kulüp Sayısı
91

LİNKLER