TOHM Seçmeleri ve Performans Testleri

Federasyonumuzun 2016 yılı faaliyet programında yer alan “TOHM Seçmeleri ve Performans Testleri”02 - 04 Eylül 2016 tarihlerinde Eskişehir’de yapılacaktır.

TOHM Seçmelerine katılacak olan TOHM’da kayıtlı bulunan sporcular ile yeni başvuru yapan sporcuların kara performans testleri Eskişehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün bulunduğu yerdeki spor tesislerinde yapılacaktır.

Bu testlere mevcut TOHM’da kayıtlı bulunan tüm sporcuların yanı sıra yeni müracaat eden tüm sporcuların da katılması zorunludur.

Kara Performans Testleri Şu Şekilde yapılacaktır.

1-KOŞU

a)Bayanlar 3000 m.

b)Erkekler  5000 m.

 

2-KUVVET TESTLERİ

a)Barfiks (Tek seferde maksimum)

b)Göğüsten İtme (2 dk. Süre ile)

c)Kol Çekme (2 dk. Süre ile)

 

Teste katılacak olan tüm sporcuların SU performans testleri ise 03-04 Eylül 2016 tarihlerinde yapılacak olan Olimpik Umutlar Yarışları programı içerisinde değerlendirilecektir. Olimpik umutlar yarışları programı içerisinde yer almayan büyükler kategorisi sadece TOHM seçmeleri ve performans değerlendirmeleri olarak programa ilave edilmiştir. Mevcut TOHM’da yer alan ve yeni müracaat eden tüm sporcuların katılması zorunludur.

NOT: TOHM’larda yer alan mevcut sporcuların harcırahları federasyon tarafından merkez ödeme yolu ile karşılanacaktır. Yeni müracaat eden sporcuların harcırahları ise başarılı olmaları halinde yine federasyon tarafından merkez ödeme yolu ile karşılanacaktır. Yeni müracaat edip de başarılı olamayan sporcuların harcırahları ise kendi kulüpleri veya bağlı bulundukları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerince karşılanabilir.

TOHM seçmelerine ve performans testlerine katılacak olan tüm TOHM sporcuları ve yeni müracaat edecek sporcular 02 Eylül 2016 tarihinde saat 09:00’da Eskişehir Sazova Atletizm Pistinde kara testi için uygun olan kıyafetleri ile birlikte hazır halde bulunmaları gerekmektedir.

Yeni Müracaat edecek olan sporcular en geç01 Eylül 2016 tarihi saat 15:30’a kadar federasyonumuzun info@turkaf.org.tr adresine aday sporcu başvuru formunu göndermeleri gerekmektedir. TOHM’da kayıtlı bulunan sporcular form göndermeyecektir.

 

 

 

    

 

     

 

 

 

+1
0,0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

Antrenör Sayısı
442
Hakem Sayısı
290
Sporcu Sayısı
1067
Kulüp Sayısı
93

LİNKLER