Durgunsu Kano Türkiye Kupası

Federasyonumuzun 2015 yılı faaliyet programında yer alan “Durgunsu Kano Türkiye Kupası Yarışları”31 Temmuz –02 Ağustos 2015 tarihlerinde Sakarya’da yapılacaktır.

Sakarya GHSİM Su Sporları tesisinde yapılacak olan yarışlara katılacak olan kulüplerin, il temsilcileri aracılığı ile kafile listelerini en geç 28 Temmuz 2015  Salı günüsaat 13:30’a kadar www.turkaf.org.tr adresinden otomasyon sistemine giriş yaparak göndermeleri gerekmektedir.

Listeler yeni düzenlenen program ile bundan sonra sistem üzerinden gönderilecek olup, belirtilen tarihte sistem kapanacağı için bu tarihten sonra giriş yapılamayacaktır. Kulüplerin ve il temsilcilerinin bunu dikkate alarak zamanında giriş yapması gerekmektedir.

 

Sisteme, sporcu ve antrenör girişi nasıl yapılacaktır? 

 

Önemli Bilgi: Sisteme sporcu giriş yapmanız için öncelikle yarışacak olan sporcunun sistemde kaydının olması gerekmektedir. Sistemde kaydı olmayan sporcu yarış listelerine eklenemeyecektir. 

Sistem ilk kez kullanılacağı için, sadece bir seferliğe mahsus olmak üzere listelerin ayrıca yine EK-1 formatında düzenlenerek kafilelistesi@turkaf.org.tr adresine de e-posta olarak gönderilmesi gerekmektedir.

Yarışların kura çekimi 28 Temmuz 2015 Salı günüsaat 17:00’da Federasyonumuz Ankara Bürosunda gerçekleşecektir.

 

Yarış Bülteni için TIKLAYINIZ

EK-1 Katılım Formu için TIKLAYINIZ

+1
0,0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

Antrenör Sayısı
459
Hakem Sayısı
290
Sporcu Sayısı
1165
Kulüp Sayısı
93

LİNKLER