ÖNEMLİ DUYURU

Tüm İl Temsilcisi, Kulüp İdarecileri, Federasyonumuz Kurul Üyeleri, Antrenör, Hakem, Sporcularımızın dikkatine;

2015 yılı Haziran ayı itibariyle Federasyonumuzun kullanacağı “Personel Otomasyon Sistemi”(POS) hazır hale getirilmiş ve kullanılmaya başlanmıştır.

Bu sistemde;federasyonumuz ile bağlantılı olan tüm İl temsilcileri, İdareciler, Kurul Üyeleri, Antrenör, Hakem ve Sporcularımızın İletişim bilgileri, branş bilgileri, katıldıkları organizasyonların bilgileri vs..  kayıt altında tutulacaktır.

Hazırlanan POS sistemi için tüm antrenör, hakem, sporcularımızın vb…web sayfamız üzerinden sisteme kayıt olmaları gerekmektedir. Kayıt işlemi, POS sistemine giriş yapıldıktan sonra YENİ KAYIT butonuna basılarak yapılacaktır.

Yapılan kayıtlara federasyonumuz merkezinden en geç24 saat içinde onay verilecek olup, onay verilen kişi tekrar POS’a onay verilen şifresiyle giriş yaparak kayıt bilgilerini eksiksiz olarak tamamlaması gerekmektedir.

ÖNEMLİ NOT: Federasyonumuz tarafından ön hazırlık olarak bazı antrenörlerimizin sisteme kayıtları yapılmıştır. Bu kişiler YENİ KAYIT butonuna bastıktan sonra kayıt yapamadıkları takdirde, sistemde kayıtları var anlamına gelmektedir. Bu kişiler sisteme direk TC numaraları ile giriş yapacak olup, şifre kısmına ise yine TC numaralarını yazacaklardır. Sisteme giriş yapan herkes sonrasında şifresini değiştirebilecektir. Ayrıca Kendi TC si ve şifresi ile giriş yapan kullanıcılar Federasyonla ilgili isteklerini sistemin mesaj oluştuma bölümünden oluşturabilecek ve kendisine Federasyon veya yönetici tarafından gelen mesajlarını okuya bilecektir. Bu sizlerin iş ve işlemlerinizi federasyana daha hızlı aktarmanızı ve federasyonunda size daha hızlı ulaşmasını sağlayacaktır.

 

 

POS ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve sormak istediğiniz sorular için aşağıdaki iletişim numaralarını arayabilirsiniz !

 

Türkiye Kano Federasyonu Ankara Bürosu

Tel : 0312 310 40 34

Tel : 0530 304 07 36 (sabit hat)

+1
0,0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

Antrenör Sayısı
458
Hakem Sayısı
290
Sporcu Sayısı
1137
Kulüp Sayısı
93

LİNKLER