HASANKEYF DENİZ KANOSU TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Federasyonumuzun 2022 yılı faaliyet programında yer alan "Deniz Kanosu Türkiye Şampiyonası Yarışları" 08-09 Ekim 2022 tarihlerinde Batman / Hasankeyf'de yapılacaktır.

Yarış başvuruları Federasyonumuz web sayfasında yer alan Personel Otomasyon Sistemi üzerinden yapılacak olup, başvurular için son tarih: 03 Ekim 2022 Pazartesi günü saat: 12:00'dır. Belirtilen tarih ve saatte sisteme giriş kapatılacaktır.

Yarışma Bülteni için TIKLAYINIZ


Not: 
Katılımcılara ücretsiz konaklama, kahvaltı ve öğle yemeği hizmeti verilecektir. Bu nedenle katılacak olan tüm kulüp antrenör/idarecilerimizin aşağıda belirtilen konaklama excell tablosunu doldurmaları ve 03 Ekim 2022 Pazartesi günü saat 12:00'a kadar "kanoturk@hotmail.com"  mail adresne göndermeleri gerekmektedir. Konaklma listelerini zamanında göndermeyen kulüplerimiz bu hizmetlerden yararlanamayacaklardır.  Konaklama hizmeti 07-09 Ekim 2022 tarihlerini kapsamaktadır. 


Konaklama Tablosu için TIKLAYINIZ


K
ulüpler liste girişlerini federasyonumuz tarafından her kulübe verilen ŞİFRE ile yapacaktır. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak, şifresini öğrenmek vb. konularda sorusu olan kulüpler, federasyonumuzu (0312 310 40 34 ) arayarak yardım alabileceklerdir.Kafile liste girişinin nasıl yapılacağı bilgisi için TIKLAYINIZ


ÖNEMLİ BİLGİ: Kafile listesine eklemek istediğimiz sporcunun daha önceden mutlaka otomasyon sisteminde kaydının bulunması gerekmektedir. 


Sporcumu sisteme nasıl eklerim?

1-Sağ üst köşede yer alan pembe renkli personel otomasyon sistemi butonuna tıklayınız.

2-Karşınıza çıkan ekranda YENİ KAYIT bölümünü tıklayınız.

3-Çıkan ekranda tüm bilgileri girip GÖNDER butonuna basınız.

Diğer Haberler