AKARSU SLALOM 2022 ANTRENÖR TEKNİK EĞİTİM VE GELİŞİM TELAFİ SEMİNERİ

Federasyonumuzun 2022 yılı eğitim faaliyetleri programında yer alan "Akarsu Slalom Antrenör Teknik Eğitim ve Gelişim Telafi Semineri" 01 Ekim 2022  tarihinde Rize'deyapılacaktır.


Teknik Eğitim ve Gelişim Telafi Semineri başvurularının en geç "27 Eylül 2022 Salı gününe" kadar yapılması gerekmektedir.


Teknik Eğitim ve Gelişim Semineri Katılım Ücreti : 500TL

Teknik Eğitim ve Gelişim Semineri'ne başvurular "e-devlet" üzerinden yapılacaktır. E-Devlet sistemi dışında yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru sırasında istenen iletişim bilgilerinin ve belgelerinin başvuru sahibine ait doğru ve erişilebilir olması başvuru sürecinin tamamlanabilmesi için önemlidir. Doğru ve erişilebilir olmayan veya başvuru sahibine ait olmayan iletişim bilgileri veya belgelerden kaynaklanan aksaklıklardan başvuru sahibi sorumludur.


E-Devlet Başvurusu Nasıl Yapılır ? 

1-https://www.turkiye.gov.tr/adresine giriniz.
2-Sağ üst köşeden Giriş Yap kısmına tıklayınız ve açılan sayfada kişisel bilgileriniz ile sisteme giriş yapınız.
3-Kurumlar kısmına giriş yapınız ve buradan "Gençlik ve Spor Bakanlığı"nı seçiniz.
4-Açılan sayfada "Spor Bilgi Sistemi" içerisinde "Uygulamaya Git" butonuna tıklayınız.
5-Karşınıza çıkan sekmelerden "Spor Elemanı" ardından da "Seminer Başvuru" sekmesini seçiniz.
6-İlgili yönetmelikleri ve bilgiler detaylıca okuyunuz, inceleyiniz ve "Onay" beyanı vererek Devam Et butonuna basınız.
7-Açılan sayfada talep ettiğiniz seminer ve eğitimi seçiniz ve tarafınızdan istenen tüm bilgi ve belgeleri sisteme yükleyiniz.


Teknik Eğitim ve Gelişim Semineri ücretinin en geç "27 Eylül 2022 Salı gününe" kadar yatırılması gerekmektedir. Ödeme e-devlet üzerinden yapmış olduğunuzbaşvuru  esnasında belirteceğiniz e-posta adresinize gelecek olan referans numarasıile Türkiye Ekonomi Bankası'na (TEB) yatırılacaktır. Referans numarası dışında yapılan ödemeler, Spor Bilgi Sisteminde görünmemekte ve başvurunuz geçersiz sayılmaktadır. Bu nedenle mutlak suretle referans numarası ile ödeme yapılması gerekmektedir.

TEB Ödeme sistemi için TIKLAYINIZ


2022 yılı içerisinde açılacak olan bir üst kademe antrenör (2.-3. ve 4. Kademe) kurslarına katılamayı planlayan ve Seminer eksiği bulunan antrenörlerimizin Teknik Eğitim ve Gelişim Telafi Seminerine katılmaları gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve sorularını için;
Tel:0312 310 40 34 (H.içi 09:30 - 17:30 arası aramalar için uygundur).

Diğer Haberler