DURGUNSU KANO 2021 TÜRKİYE KUPASI SAHİPLERİNİ BULDU

Federasyonumuzun 2021 yılı faaliyet programında yer alan "Durgunsu Kano 2021 Türkiye Kupası Yarışları" 11-13 Haziran 2021 tarihleri arasında Eskişehir'de yapıldı.

12 il, 26 kulüpten toplam 204 sporcunun katılım sağladığı yarışlarda kategorilerinde dereceye giren sporculara madalyalarını ve kulüplere kupalarını Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, ESKİ Genel Müdürü ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı Oğuzhan Özen, Federasyon Başkanımız Alper Cavit Kabakçı, Başkan Vekilimiz Osman Ercan, Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Serdar Zagralı, İsmet Akdemir ve Hasan Memduh Özyıldırım, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi  Bilgi İşlem Dairesi ve Bakım Onarım Dairesi Başkanları; Serdar Ergen ve Cem Sertaç, Federasyonumuz Genel Sekreteri Ahmet Emrah Beşe, Federasyonumuz Başkan Danışmanı Lütfi Tolga Çelik, Eskişehir Kano İl Temsilcisi Selahattin Doğan, Federasyonumuz Teknik Kurul Üyeleri; Barış Öztürk, Ahmet Ufuk Özcan ve Öztürk Kuru, Merkez Hakem Kurulu Başkanımız Fatih Demirci, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bigi İşlem  ve Bilgi Ağları Şube Müdürleri; Bilal Yetişkul ve Cem Eryiğit,  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Spor Tesisleri Müdürü Şube Semra İdemen, Eskişehir Gençlik ve Spor Kulübü Sportif Direktörü Ayhan Eriş, Sakarya TOHM Koordinatörü Yavuz Salman, Adana TOHM Koordinatörü Mehmet Çekem, Şişecam Çayırova Spor Kulübü Yöneticisi Semih İşevi, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Spor Koordinatörü Ebru Tomsuk, Rize, Adana,Bursa ve Şanlıurfa Kano İl Termsilcilerimiz; Adnan Bağdatlı, Harun Akıllı, Deniz Korkmaz ve Murat Zeki Güçlü takdim ettiler.

İlk Gün 1000m Yarış Sonuçları için TIKLAYINIZ

İkinci Gün 500m Yarış Sonuçları için TIKLAYINIZ

Üçüncü gün 200m Yarış Sonuçları için TIKLAYINIZ

Kupa Sıralaması :

BÜYÜK ERKEKLER

1- SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.

2- ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR G.S.K.

3- ŞİŞECAM ÇAYIROVA SPOR KLB.

BÜYÜK KADINLAR

1- RİZE GENÇLİK VE SPOR KLB.

2- MUĞLA GENÇLİK VE SPOR KLB.

3- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KLB.

GENÇ ERKEKLER

1- SAKARYA OLİMPİK SU SPORLARI KLB.

2- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KLB.

3- ADANA GENÇLİK VE SPOR KLB.

GENÇ KADINLAR

1- ŞİŞECAM ÇAYIROVA SPOR KLB.

2- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KLB.

3- İZNİK BELEDİYESPOR KLB.

YILDIZ ERKEKLER

1- ADANA GENÇLİK VE SPOR KLB.

2- ÇARŞAMBA BELEDİYESİ SPOR KLB.

3- SAKARYA OLİMPİK SU SPORLARI KLB.

YILDIZ KADINLAR

1- SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ G.S.K.

2- GÜNDOĞDU SU SPORLARI KLB.

3- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KLB.

MİNİK ERKEKLER

1- SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.

2- MUĞLA GENÇLİK SPOR KLB.

3- GÜNDOĞDU SU SPORLARI KLB.

MİNİK KADINLAR

1- GÜNDOĞDU SU SPORLARI KLB.

2- MUĞLA GENÇLİK SPOR KLB.

3- ADANA GENÇLİK VE SPOR KLB.

Diğer Haberler