Akarsu Slalom 2021 Türkiye Kupası Yarışları

Federasyonumuzun 2021 yılı faaliyet programında yer alan  "Akarsu Slalom Türkiye Kupası" yarışları 05-06 Haziran 2021 tarihlerinde Artvin/Yusufeli'nde yapılacaktır.

Not: Söz konusu Türkiye Kupası Yarışları rahmetli Kadir TOPBAŞ Anısına gerçekleştirilecektir..


Yarış Bülteni için TIKLAYINIZ


HES Kodu Toplu Liste Bildirim Tablosu için TIKLAYINIZ

Kulüpler kafile liste girişlerini federasyonumuz otomasyon sistemi üzerinden 04 Haziran 2021 Cuma günü saat 14:00'a kadar yapabileceklerdir. Belirtilen gün ve saatten sonra sistem kapanacaktır.


Kulüpler liste girişlerini federasyonumuz tarafından her kulübe verilen ŞİFRE ile yapacaktır. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak, şifresini öğrenmek vb. konularda sorusu olan kulüpler, federasyonumuzu (0312 310 40 34 ) arayarak yardım alabileceklerdir.

Not: Kulüplerimizin tüm katılımcıların (sporcu antrenör idareci, şoför vs.. olmak üzere) Hes kodlarını yukarıda yer alan Hes Kodu Toplu Bildirim tablosuna işlemeleri ve 04 Haziran 2021 tarihine kadar federasyonumuz kanoturk@hotmail.comadresine mail atmaları gerekmektedir. Lütfen Hes kodlarını kağıda yazarak veya farklı excel word formatında göndermeyiniz. Hes kodları sadece yukarıda tabloda olanlar kabul edilecek ve yarış alanına sadece bu listeleri gönderen kulüpler kabul edilecektir.


Kafile liste girişinin nasıl yapılacağı bilgisi için TIKLAYINIZ


ÖNEMLİ BİLGİ: Kafile listesine eklemek istediğimiz sporcunun daha önceden mutlaka otomasyon sisteminde kaydının bulunması gerekmektedir. 


Sporcumu sisteme nasıl eklerim?

1-Sağ üst köşede yer alan pembe renkli personel otomasyon sistemi butonuna tıklayınız.

2-Karşınıza çıkan ekranda YENİ KAYIT bölümünü tıklayınız.

3-Çıkan ekranda tüm bilgileri girip GÖNDER butonuna basınız.

Diğer Haberler