DURGUNSU KANO 1.KADEME YARDIMCI ANTRENÖR UYGULAMA EĞİTİMİ

Durgunsu Kano "1. Kademe Yardımcı Antrenör Uygulama Eğitimi"nin 05-09 Nisan 2021 tarihleri arasında Şanlıurfa'da yapılması planlanmaktadır.

• Kurs Yeri:Şanlıurfa / Gap Sukay Su Sporları Merkezi

• Kurs Eğitim Tarih Aralığı :05 -09 Nisan 2021

• Başvuru Tarihleri :22 Mart 2021 - 31 Mart 2021 

• Katılımcı Listenin İlanı :01 Nisan 2021 

• Maksimum Katılımcı Sayısı :60 Kişi

• Kurs Ücreti: 350.00TL


Kontenjan sayısı pandemi sebebi ile maksimum 60 kişi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Katılımcılar başvurularını belirtilen başvuru tarihlerinde  E-devlet - Spor Bilgi Sistemi üzerinden gerçekleştireceklerdir. Başvurularını yapan ancak son başvuru tarihine kadar ödeme yapmayan kişilerin başvuruları kabul edilmeyecektir. Başvurularını ve ödemesini doğru ve eksiksiz yapan adaylar maksimum 60 kişilik kontenjan olacak şekilde Katılımcı listesinde yer alacaklardır. Uygulama Eğitimine başvuru yapan adayların maksimum katılımcı sayısının üzerinde olması durumunda Kano Federasyonu Antrenör Eğitim Yönetmeliği'nde yer alan öncelik koşulları kapsamında Katılımcı listesi belirlenecektir. Kontenjanın dolması halinde ileriki tarihlerde uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecek olup resmi internet sayfamızda duyurusu yapılacaktır. Kurs Katılımcı Listesi yukarıda belirtilen tarihte  Federasyonumuz resmi internet sayfasında yayınlanacaktır. Listede ismi bulunmayan kişiler kursa katılamayacaklardır.

Kursa katılacak tüm adaylarımızın Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden kod kontrolü yapılacaktır. HES kodunun son geçerlilik tarihi kursun bitiş tarihinden en az 7 gün sonrası olmalıdır. Geçerli bir HES kodu bulunmayan kursiyerlerin kursa katılımı kabul edilmeyecektir.

Kurs Başvuru Şekli:

Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitimi Sınavında başarılı olan adaylar ve 1.Kademe Yardımcı Antrenör Temel Eğitiminden muafiyeti bulunan BESYO mezunları Uygulama Eğitimine başvuru yapma hakkına sahiptir. Kursa katılmak isteyen kursiyerlerin başvuruları federasyonumuzca değerlendirilecek ve başvuru şartlarını sağlayan adaylara referans numarası gönderilecektir. Referans numarası gönderimleri günlük kontroller sonrası yapılacak olup adayların başvurularını son ana bırakmamaları ve kendilerine ödeme için zaman ayırmaları büyük önem arz etmektedir. Kursiyerler ödemelerini son başvuru tarihine kadar sadece referans numaraları ile ilgili bankaya yapmalıdırılar.

(E-Devlet) Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

E-Devlet Giriş -> Gençlik ve Spor Bakanlığı -> Spor Bilgi Sistemi -> Uygulamaya Git -> Spor Elemanı -> Kurs adımlarını takip ederek istenen tüm bilgileri eksiksiz doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz E-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri E-posta adresiniz üzerinden gerçekleşecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtmiş olduğunuz E-posta adresinize kontroller sonrası gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur. Kurs için başvuru evrakları E-devlet kapısı, Spor Bilgi Sistemi üzerinden eksiksiz olarak yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

Ödeme Bilgisi :

Kurs Başvuru Ücreti 350,00 TL'dir 

Katılımcıların ödemelerini başvuru sırasında E-posta adresinize gönderilen referans numarası ile (TEB) Türkiye Ekonomi Bankası, (Banka Kurum Adı: Spor Federasyonları - Türkiye Kano Federasyonu) yapmaları gerekmektedir. IBAN numarasına yatırılan ödemeler e devlet sistemi üzerinden görünmeyeceği için KESİNLİKLE KABUL EDİLMEYECEKTİR. Ödemeler yalnızca REFERANS NUMARASIile yapılmalıdır. Ödeme yapmadan önce aşağıda yer alan Ödeme Yöntemlerini inceleyiniz.

Ödeme Yöntemleri için TIKLAYINIZ

Diğer Haberler