DURGUNSU KANO 2.KADEME TEMEL ANTRENÖR UYGULAMA EĞİTİMİ

Durgunsu Kano "2. Kademe Temel Antrenör Uygulama Eğitimi" nin 08-14 Şubat 2021 tarihleri arasında Adana'da yapılması planlanmaktadır.

Kurs Yeri:Adana / Seyhan Baraj Gölü Çukurova Üniversitesi Tesisleri

Kurs Eğitim Tarih Aralığı : 08 -14 Şubat 2021

Başvuru Tarihleri :26 Ocak 2021 - 02 Şubat 2021

Katılımcı Listenin İlanı : 04 Şubat 2021 

Maksimum Katılımcı Sayısı : 30 Kişi

Kurs Ücretii : 500.00TL


Kontenjan sayısı pandemi sebebi ile maksimum 30 kişi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Katılımcılar başvurularını belirtilen başvuru tarihlerinde  E-devlet - Spor Bilgi Sistemi üzerinden gerçekleştireceklerdir. Başvurularını yapan ancak son başvuru tarihine kadar ödeme yapmayan kişilerin başvuruları kabul edilmeyecektir. Başvurularını ve ödemesini doğru ve eksiksiz yapan adaylar maksimum 30 kişilik kontenjan olacak şekilde Katılımcı listesinde yer alacaklardır. Uygulama Eğitimine başvuru yapan adayların maksimum katılımcı sayısının üzerinde olması durumunda Kano Federasyonu Antrenör Eğitim Yönetmeliği'nde yer alan öncelik koşulları kapsamında Katılımcı listesi belirlenecektir. Kontenjanın dolması halinde ileriki tarihlerde uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecek olup resmi internet sayfamızda duyurusu yapılacaktır. Kurs Katılımcı Listesi yukarıda belirtilen tarihte  Federasyonumuz resmi internet sayfasında yayınlanacaktır. Listede ismi bulunmayan kişiler kursa katılamayacaklardır.

Kursa katılacak tüm adaylarımızın Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden kod kontrolü yapılacaktır. HES kodunun son geçerlilik tarihi kursun bitiş tarihinden en az 7 gün sonrası olmalıdır. Geçerli bir HES kodu bulunmayan kursiyerlerin kursa katılımı kabul edilmeyecektir.

Kurs Başvuru Şekli:

Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitimi Sınavında başarılı olan adaylar ve E-devlet kapısı Spor Bilgi Sistemi üzerinden BESYO Denklik başvurusunu gerçekleştirip, SEADB tarafından onaylanan kişiler Uygulama Eğitimine başvuru yapma hakkına sahiptir. Kursa katılmak isteyen kursiyerlerin başvurularını ve ödemelerini son başvuru tarihine kadar “E-Devlet- Spor Bilgi Sistemi” üzerinden yapmaları gerekmektedir.

(E-Devlet) Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

E-Devlet Giriş -> Gençlik ve Spor Bakanlığı -> Spor Bilgi Sistemi -> Uygulamaya Git -> Spor Elemanı -> Kurs adımlarını takip ederek istenen tüm bilgileri eksiksiz doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz E-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri E-posta adresiniz üzerinden gerçekleşecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtmiş olduğunuz E-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur. Kurs için başvuru evrakları E-devlet kapısı, Spor Bilgi Sistemi üzerinden yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

Ödeme Bilgisi :

Temel Eğitimden Başarılı Olup 2. Kademe Uygulama Eğitimi Kursuna Katılacaklar İçin Kurs Ücreti 500,00 TL'dir 

BESYO Denklik başvurusunda bulunup başvurusu onaylanan kişiler için 2. Kademe Uygulama Eğitimi Kurs Ücreti 200 TL' dir

Katılımcıların ödemelerini başvuru sırasında E-posta adresinize gönderilen referans numarası ile Garanti Bankasına (Banka Kurum Adı: Spor Federasyonları - Türkiye Kano Federasyonu) yapmaları gerekmektedir. IBAN numarasına yatırılan ödemeler e devlet sistemi üzerinden görünmeyeceği için KESİNLİKLE KABUL EDİLMEYECEKTİR.  Ödemeler yalnızca REFERANS NUMARASI ile yapılmalıdır. Ödeme yapmadan önce aşağıda yer alan Ödeme Yöntemlerini inceleyiniz.

Ödeme Yöntemleri için TIKLAYINIZ

Diğer Haberler