DURGUNSU KANO UZUN MESAFE MİLLİ TAKIM SEÇME YARIŞLARI TAMAMLANDI

Federasyonumuzun 2020 yılı faaliyet programında yer alan "Durgunsu Kano Uzun Mesafe Milli Takım Seçme Yarışları" 08 Şubat 2020 tarihinde Adana'da yapıldı.

Yarış Sonuçları için TIKLAYINIZ

11 il, 18 kulüpten toplam 94 sporcunun milli takıma girebilmek için mücadele ettikleri yarışlar sonunda dereceye giren sporcularımıza madalyaları; Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Federasyon Başkanımız Alper Cavit Kabakçı, Sarıçam Belediye Başkan Yrd. Mustafa Pekel, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Çukurova Üniversitesi BESYO Müdür Yrd. Ercan Yeldan, Federasyonumuz Başkan Vekili Osman Ercan, Federasyonumuz Yönetim Kurulu Üyeleri; İsmet Akdemir, Kenan Yücel, Hasan Memduh Özyıldırım ve Serdar Zagralı, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Fatih Demirci tarafından takdim edildi.


Sarıçam Belediyesi’nin sponsorluğunda gerçekleştirilen ve soğuk havaya rağmen, Seyhan Baraj Gölü’ndeki yarışmalarda sporcular kıyasıya mücadele ederken, çok sayıda sporsever büyük çekişmelere sahne olan yarışları yerinde izleyerek, güzel bir hafta sonu geçirdiler.


Federasyon Başkanımız Alper Cavit Kabakçı yarışlar sonrasında Kano sporuna katkı ve desteklerinden dolayı Adana Valisi Mahmut Demirtaş'a, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ'a ve Adana Gençlik ve Spor İl müdürü Abdulkadir Ataşbak'a hediyelerini takdim ettiler.

Diğer Haberler