DURGUNSU KANO 2019 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARIŞLARI TAMAMLANDI

Federasyonumuzun 2019 yılı faaliyet programında yer alan  "Durgunsu Kano 2019 Türkiye Şampiyonası" yarışları 24-26 Temmuz 2019 tarihleri arasında Eskişehir'de yapıldı. 


14 il, 28 kulüpten toplam 249 sporcunun katıldığı yarışlardai, sporcularımız ilk gün 1000m, ikinci gün 500m ve son gün 200m kategorilerinde madalya mücadelesi verdi.


İlk Gün 1000m Yarış Sonuçları için TIKLAYINIZ

İkinci gün 500m Yarış Sonuçları için TIKLAYINIZ

Üçüncü gün 200n Yarış Sonuçları için TIKLAYINIZ


Kategorilerinde dereceye giren sporculara madalyalarını ve kulüplere kupalarını: Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Hasan Ünal, Federasyon Başkanımız; Alper Cavit Kabakçı, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Kent Konsey Başkanı; Nuray Akçasay, Federasyonumuz Başkan Vekili; Osman Ercan, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yrd; Oğuzhan Özen, Federasyonumuz Genel Sekreteri; Ahmet Emrah Beşe, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Spor Dairesi Başkanı Neşet Arduç, Federasyonumuz Yönetim Kurulu Üyeleri; Serdar Zagralı, Bilgin Kopuz, Kenan Yücel, Hasan Çoban ve Hasan Memduh Özyıldırım, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanı; Serdar Ergen, Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü; Yasin Özdemir, Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü; Mithat Mutu, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Genel Sekreteri; Ahmet Kapanoğlu, Federasyonumuz Başkan Danışmanı; Lütfi Tolga Çelik, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Spor Koordinatörü; Ayhan Eriş, Eskişehir Kano İl Temsilcisi; Selahattin Doğan, Şanlı Urfa Bozova Gençlik ve Spor İlçe Müdür; Nesih Çiftçi, Durgunsu Kano Teknik Kurul Üyeleri; Barış Öztürk, Hüseyin Kaya, Çağrıbey Yıldırım ve Öztürk Kuru, Durgunsu Kano Merkez Hakem Kurulu Başkanı; Fatih Demirci ve Durgunsu  Kano Merkez Hakem Kurulu Üyeleri; Canberk Koçar, Ömür Uysal ve Fikret Aslan takdim ettiler.









KUPA SIRALAMASI :


BÜYÜK ERKEK

1- SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K.

2- KÖYCEĞİZ SPOR KULÜBÜ

3- TUZLA DENİZ YILDIZI SPOR KULÜBÜ & İLKADIM BELEDİYESİ G.S.K.






BÜYÜK KADIN

1- ADAPAZARI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

2- KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ







GENÇ ERKEK

1- GÜNDOĞDU SU SPORLARI KULÜBÜ

2- SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K.

3- ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ





GENÇ KADIN

1- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KLB.

2- ŞİŞECAM ÇAYIROVA SPOR KULÜBÜ

3- ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ






YILDIZ ERKEK

1- SAKARYA OLİMPİK SU SPORLARI KULÜBÜ

2- 
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KLB.

3- ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ






YILDIZ KADIN

1- RİZE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

2- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KLB.

3- ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ






MİNİK ERKEK

1- ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

2- İLKADIM BELEDİYESİ G.S.K.

3- TUZLA DENİZ YILDIZI SPOR KULÜBÜ





MİNİK KADIN

1- SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ G.S.K

2- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KLB.

3- 75.YIL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ G.S.K.



Diğer Haberler