DURGUNSU KANO 2019 TÜRKİYE KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI

Federasyonumuzun 2019 yılı faaliyet programında yer alan "Durgunsu Kano 2019 Türkiye Kupası" yarışları 01-03 Temmuz 2019 tarihleri arasında Eskişehir'de yapıldı.


15 il, 29 kulüpten toplam 285 sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen yarışlarda, sporcularımız ilk gün 1000m, ikinci gün 500m, üçüncü gün 200m mesafelerde madalya mücadelesi verdiler.


İlk Gün 1000m Yaış sonuçları için TIKLAYINIZ

İkinci gün 500m yarış sonuçları için TIKLAYINIZ

Üçüncü Gün 200m yarış sonuçları için TIKLAYINIZ


Kategorilerinde dereceye giren sporcularımızıa madalyalarını ve kulüplere kupalarını; Gençlik ve Spor Bakanlığı Baş Müfettişi; İsmail Sert, Federasyon Başkanımız; Alper Cavit Kabakçı, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yrd. Oğuzhan Özen, Federasyonumuz Genel Sekreteri; Ahmet Emrah Beşe, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müfettiş Yrd. Ethem Koyun, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Spor Dairesi Başkanı; Neşet Arduç, Federasyonumuz Denetleme Kurulu Başkanı ve üyeleri; İsmail Pınarbaş, Savaş Keskin ve Ceyhun Yılmaz, Federasyonumuz Yönetim Kurulu Üyeleri; Serdar Zagralı, Hasan Memduh Özyıldırım, Mehmet Küçükgündgör, Orhan Bayraktar, İsmet Akdemir, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanı; Serdar Ergen, Federasyonumuz Teknik Kurul Üyeleri; Hüseyin Kaya, Barış Öztürk, Çağrıbey Yıldırım, Öztürk Kuru, Merkez Hakem Kurulu Başkanı ; Fatih Demirci, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Hizmetleri Müdürü Aytaç Özkan, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Spor Koordinatörü; Ayhan Eriş, Ş.Urfa Bozova Gençlik ve Spor İlçe Müdürü; Nesih Çiftçi, Merkez Hakem Kurulu Üyesi; Canberk Koçar,  Eskişehir Kano İl Temsilcisi; Selahattin Doğan, Rize Kano İl Temsilcisi; Adnan Bağdatlı, Adana Kano İl Temsilcisi; Harun Akıllı ve Bursa Kano İl Temsilcisi; Deniz Korkmaz takdim ettiler. 



KUPA SIRALAMASI


Büyük Erkekler :

1- 
ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

2- SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3- ŞİŞECAM ÇAYIROVA SPOR KULÜBÜ







Büyük Kadınlar :

1- 
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

2- ADAPAZARI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3- RİZE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ







Genç Erkekler :

1- 
SAKARYA OLİMPİK SU SPORLARI KULÜBÜ

2- ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

3- GÜNDOĞDU SU SPORLARI KULÜBÜ







Genç Kadınlar :

1- 
RİZE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

2- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3- SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ



Diğer Haberler