GLORIA CANOEING 2019 CUP YARIŞLARI TAMAMLANDI

Federasyonumuzun ve Uluslararası Kano Federasyonunu'nun 2019 yılı faaliyet programında yer alan "Uluslararası Gloria Canoeing Cup" uzunmesafe yarışları 16 Mart 2019 tarihinde Antalya / Belek'te yapıldı.

10 ülkeden toplam 130 sporcunun mücadele ettiği yarışlarda Millilerimizin performansları göz doldururken 8 kez madalya kürsüsünde yer alma başarısı tüm ekibimizi mutlu etti. Millillerimiz kıyasıya mücadelelere sahne olan yarışları 1 altın, 3 gümüş ve 4 bronz madalyanın yanı sıra 6 kupa ile tamamladı. Kategorilerinde dereceye giren ülkelerin ödüllerini; Serik kaymakamı Haluk ŞİMŞEK, Spor Hizmetleri Genel Müdür Yrd. Ömer ALTUNSOY, Federasyon Başkanımız Alper Cavit KABAKÇI, Federasyonumuz Başkan Vekili ve Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin HACICAFEOĞLU, Federasyonumuz Başkan Vekili Osman ERCAN, Gloria Golf Resort Genel Müdürü Sinan AYBATTI, Gloria Serenity Genel Müdürü Fethi İZ, Gloria Sports Arena Genel Müdürü Görkem DÖNMEZ, Gloria Otelleri Satış ve Pazarlama Koordinatörü Şahin SENGİ, Federasyonumuz Yönetim Kurulu üyeleri; Bilgin KOPUZ, Kenan YÜCEL ve Mehmet KÜÇÜKGÜNGÖR, Kozetur Genel Müdürü Oktar ZENGİN, ICF uluslararası hakemi Dimitri IVANOV ve katılımcı ülke antrenörleri tarafından takdim edildi.

Yarış Sonuçları için TIKLAYINIZ


YILDIZ KADINLAR K1 5000M

1- LINDA BREIDAKA - LETONYA

2- ERVA SARUHAN - TÜRKİYE

3- SEVİN SELİN - TÜRKİYE



YILDIZ ERKEKLER K1 5000M

1-DENİZ ROMEO KAYA - TÜRKİYE

2-OTTO GERBERS - LETONTA

3-CEMREHAN ÖZBEK - TÜRKİYE



U23 ERKEKLER C1 5000M

1-PATAPENKA IVAN - BELARUS

2-ASETSKİ VİTALİ - BELARUS

3-PATAPENKA  DZIANIS - BELARUS

U23 KADINLAR K1 5000M

1-DOKIIENKO NATALIA - UKRAYNA

2-YEDNAK TETYANA - UKRAYNA

3-LAURA SKUKAUSKA - LETONYA

U23 ERKEKLER K1 5000M

1-DAINEKA STANISLAU - BELARUS

2-LEVANCHUK DIMITRY - BELARUS

3-LITVINAU ULADZISLAU - BELARUS

BÜYÜK KADINLAR K1 5000M

1-MILICA STAROVIC - SIRBİSTAN

2-KRISTINA BEDECKS - SIRBİSTAN

3-POVKH MARIYA - UKRAYNA

BÜYÜK ERKEKLER K1 5000M

1-YURINIA ALEH - BELARUS

2-ERVIN HOLPERT - SIRBİSTAN

3- GOLENDOV ILYA - KAZAKİSTAN

BÜYÜK ERKEKLER C1 5000M

1-VANDIUK YURII - UKRAYNA

2-KRYSKO MAKSIM - BELARUS

3-VERHELES VITALII - UKRAYNA

BÜYÜK KADINLAR C1 5000M

1-KLIMAVA VOLHA - BELARUS

2-NAZDROVA ALENE - BELARUS

3-LUZAN LIUDMYLA - UKRAYNA

GENÇ ERKEKLER K1 5000M

1-KHUTSKI MAKSIM - BELARUS

2-KARPOVICH ULADZISLAU - BELARUS

3-HAYATİ KEREM ŞEN - TÜRKİYE



GENÇ ERKEKLER C1 5000M

1-SHALAK MATSVEI - BELARUS

2-İSMAİL AKGÜL - TÜRKİYE

3-SIARHUN ULADZISLAU - BELARUS



GENÇ KADINLAR K1 5000M

1-KATRINA SMILTNIECE - LETONYA

2-DOĞA GÜLEKEN - TÜRKİYE

3-GÜLSE ÖZTÜRK - TÜRKİYE


Diğer Haberler